wtorek, 28 sierpnia 2012

lift skarbonki- mój BANK GRINGOTTA

Ostatnio na Diabelskim Młynie worQshop zaproponowała nam zliftowanie skarbonki Mumki... 

jak tylko zobaczyłam skarbonkę, od ranu wpadł mi do głowy pomysł na włąsną... mój BANK GRINGOTTA- jak przystało na fankę tasiemca o "chłopcu... który przeżył". Oczywiście w trakcie cięcia, chlapania, szarpania i klejenia pomysł nieco zelżał i nie jest tak bardzo toporny i męski jak w pierwotnym zamyśle, a efekt końcowy wygląda tak:


 przepraszam za ilość zdjęć, ale niestety nie mogłam wybrać, które lepsze i wrzuciłam wszystkie :)

oczywiście zgłaszam:
1. na DM wyzwanie Lift skarbonki Mumki
2. na wyzwanie Przepis na... edycja plakatówki  w ART-Piaskownicy( jest sznurek, trochę metalowych elementów, jest wstążeczka-materiał oraz kuleczka hematytu przy wlocie na pieniążki-kamień)
 3. wyzwanie 42 upcykling na scrapki.pl wyzwaniowo- skarbonka na bazie pudełka po herbacie.
 4. wyzwanie 19 z tekstem na Scrap Market Ogólnie wpasowało się tu wiele odpadów... po pierwsze karton jest po herbatce, korona wycięta z opakowania po wędzonej rybie:P, część falista z kartonu wysyłowego, "resztka pozostała z rozbrojonego kiedyś kwiatka", trochę gadżetów z warsztaciku biżu, trochę ścinków, sznurek i kawałej wstążki, grosiki i guzik, pod spodem papier scrapowy, a wszystko gruuuubo pomazane i pochlapane farbami akrylowymi w odcieniach złoto-brązowo-beżowo-szarych, maźnięte brokatem w kleju i na koniec mocno spryskane perfect perlsem biscotti...

ufff... trochę tego było... :)

5 komentarzy: